Бібліотека в кишені, або як і навіщо читати електронні книжки та комікси?

В буремному світі, що несеться вперед не оглядаючись, хочеться час від часу загальмувати і подумати, подивитись не вперед, а всередину себе.

І для цього є прекрасний спосіб! 

Ні, мова зараз не про медитацію, чи щось на кшталт, а про читання.

Читання — найкращий спосіб дізнатись більше про світ та водночас про себе.

І якщо з читанням паперових книжок все і так зрозуміло, то яка ж користь і яке задоволення від книжок електронних, які є вже нормою у наш час.

Безперечно, папір житиме вічно, втім, в час тотальної діджіталізаціі варто із повагою ставитись і до пікселів на екрані.

Отже, декілька плюсів:

 •  завжди під рукою.

Не треба носити з собою книгу, що (як часто і комікси)  бувають неформатного розміру. 

Наприклад — «Мор» Андрія Данковича.

 •  увага до деталей.

Уявіть собі електронний комікс прекрасної якості, де можна роздивитись кожну дрібничку.

Наприклад — «Безіменні», Дмитра Гука.

 • не треба місце на поличці.

Ідеальний варіант для тих, хто багато подорожує і не має зайвої валізи і зрештою шафи для книжок.

Наприклад — наша місячна підписка коміксів

Навіщо — розібрались, тепер питання: як? 

На нашому сайті є можливість завантажити файли у декількох зручних форматах, тому у читача не має виникнути жодних проблем.

Тому обирайте що подобається, завантажуйте на свій телефон, ПК, або планшет і читайте із задоволенням!

А раптом виникнуть проблеми чи запитання — ми завжди на зв’язку.

Команда BookRi.

Continue Reading

Поради майбутнім авторам.

У мене є рукопис, що робити? 

1. Вичитайте його.

Не треба перетворюватись на прискіпливого шукача одруківок, але забрати коментарі в дужках, грубі помилки, надати тексту зручного для читання вигляду — у ваших силах і, повірте, це зіграє вам на користь.

Можете попросити зробити це когось іншого, погляд зі сторони зазвичай допомагає побачити більше.

І запам’ятайте: «-» ось це дефіс, 

а це: «—».

 2. Напишіть синопсис.

Синопсис, від грецького sunoptikos — «бачений разом» це короткий опис дій вашого твору, який стисло у кількох реченнях розповідає, що і як від початку до кінця. 

Зі спойлерами, так би мовити. 

Дехто рекомендує з написання синопсису починати роботу з будь-яким текстом, переходячи від загального до конкретного. Рукопис у видавництво також варто подавати разом з синопсисом, або ж тільки синопсис для початку — спрощує комунікацію і дає поштовх до діалогу.

 3. Будьте готові до відмови.

Continue Reading

Руслана Коропецька: Лупайте сю скалу

“Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас!”, – отако якось заповідав Іван Якович. Тому, любі видавці, пост для вас.

Вперше з цією проблемою я зіштовхнулася, коли почала редагувати.

Вдруге – перед визначенням книги Форуму Видавців.

Втретє – коли розсилала звіти видавцям. І мене вона дуже бентежить, хоча всі кажуть, що дарма. Чи знаєте ви, що таке обов’язковий примірник і нащо його відправляти в Книжкову Палату? Чи відомо вам, для чого існує ISBN?

І, зрештою, хто відповідає за всі ці нецікаві речі, коли всі інші просто читають книги?

Continue Reading

Марина Гайдар: Можливо, я вигадала Маену в приклад собі

Марина Гайдар Маена

Фігура письменника, що пише виключно під диктування натхнення, завжди вбачається огорнутою в містичність генія. З ними цікаво говорити про вібрації Всесвіту та голос підсвідомого. Але ще цікавіше говорити з людьми, які вважають письменництво як точно такий фах, як і будь-яка інша творча робота – сценариста, танцюриста, хореографа, музиканта, актора… Марина Гайдар взяла з собою у письменництво численні техніки з мистецтва написання сценаріїв, і це яскраво вирізняє її тексти серед інших. Сьогодні говоримо з авторкою про її фентезійний роман «Маена». Приєднуйтеся до нашої розмови!

Continue Reading

Книжкові тренди: чим живуть читачі?

Книжкові тренди 2019 2018 2017 2016

Теорія маркетингу стверджує, що головне у просуванні – мати гарний продукт. Бо якщо ваш продукт нікому не потрібний, то жодне просування тут не допоможе. Але як зрозуміти, на що буде попит у читача? Можна прислухатися до власної інтуїції. Можна «забити» і писати те, чого хочеться. А можна слідкувати за трендами!

Continue Reading

Микола Гришаєв: На створення книги мене надихнув “Акулячий торнадо”

Микола Гришаєв

Світ, в якому майже не залишилося суші – лише суцільний океан, населений зубастими кровожерливими створіннями. Нестандартний сеттінг, чи не так? Що буде, якщо насичити давньою магією загадковий пост-апокаліптичний світ, лицарям дати до рук гарпуна, а драконів замінити на акул – обговорюємо сьогодні з Миколою Гришаєвим, автором книги “Спадщина акул. Книга перша: Хвиля”.

Continue Reading

Формати електронних книжок

Види електронних книг

Якщо ви хоч раз купували електронну книгу, то вже знаєте, що існує декілька форматів е-книжок. Яка між ними різниця, який з них найкомфортніший та чому не існує єдиного формату для всіх – розповідаємо в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Continue Reading

Тетяна Закревська: Моя книжка – про буденні речі. Про найважливіше

Тетяна Закревська, "Мысли вслух"

За щоденними турботами ми забуваємо слухати себе. Забуваємо відчувати. Радість, сум, зневіра, розпач, надія, вдячність – ці почуття знайомі кожному, але чи приділяємо ми їм достатньо уваги?  Чи проживаємо ми їх сповна? Короткі есеї Тетяни Закревської  – привід для кожного зупинитися хоча б на хвилину і прислухатися до власного життя. Сьогодні говоримо з авторкою про збірку “Мысли вслух” (“Думки уголос”) – як вона створювалася та для кого вона написана.

Continue Reading

Що таке ISBN?

що таке ISВN ?

ISBN для книжки – як відбитки для людини: у кожної – свої, неповторні, особисті. Але для чого потрібний цей код? Та якщо він справді є важливим, як отримати його для своєї книжки? Розбираємося, що таке ISВN, разом з БукРі.

Continue Reading

Олена Ковбасюк: Я вирішила любити все, що в мене є

Олена Ковбасюк

Поезія може бути гострим мечем, пристрастним вогнем, добрим другом. І саме в поезії найгостріше відчувається правильно підібране слово. Вірші Олени Ковбасюк, що увійшли до збірки “Із зірок я сплету намисто”, наче й справді зроблені з ніжного та тендітного світла нічних зорей. Інженер, держслужбовець, поет – про те, як такі різні ролі поєднуються в одному житті, а також чому в декреті пишеться краще, читайте в сьогоднішній нашій розмові.

Continue Reading