Що таке БукРі?

Давайте познайомимось.

Ми – віртуальне видавництво електронних та паперових книжок.

Ми трохи не схожі на інші видавництва, адже, по-перше, концентруємось саме на електронних книжках, а по-друге, не намагаємось вгадати, чого хочуть читачі – нас цікавить, чого хочуть письменники.

Саме так. БукРі з’явився з бажання допомогти письменникам дістатись своїх читачів. Перші думки про таке видавництво з’явились у мене, коли написала й намагалась видати власну книгу. Я одразу вирішила, що робитиму це сама, без посередників. Знайшла верстальника, художницю, типографію, слідкувала за всім процесом, а потім з готовим мікро-тиражом вешталась по магазинах, шукаючи, куди приткнути хоч одну книжечку. Книжки в результаті розійшлись на ярмарках та презентаціях, а я вирішила переключитись на електронну книгу.

Тут теж все виявилось не таким простим. Великі електронні книгарні співпрацюють лише з видавництвами, просто прийти до них з книжкою неможливо. Я подивилась на сервіси самвидаву Америки. Подивилась на Європу. Та навіть в Росії було декілька класних сервісів! А ось пропозиція на ринку України мене не влаштовувала геть. На той час у нас купити електронну книгу було складно, не те що видати. Завантажити, вкрасти – легко, а ось купити – майже нема де.

Так і з’явився БукРі. Спочатку як ідея, потім як план, до якого пристала чудова команда. І, нарешті, ми стали молодим видавництвом – зі всіма документами, реєстраціями та навіть гарненькою мокрою печаткою. І почали створювати вільні книжки – такі, яким не страшні кордони, які легко потрапляють у магазини та до читачів в планшети. На які читач може відреагувати, написати відгук просто авторові. Справді живі книжки, далекі від диктатури монологічних текстів.

Звідси і наша назва. БукРі – скорочено від Book Republic, вільна і сильна країна книжок, де кожен автор має право голосу, право розповісти свою історію.

Вас може зацікавити

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.