ЧаПи

ЧаПи – це Часті Питання. На цій сторінці ми зібрали всі питання, які нам найчастіше ставлять наші автори. Бажаєте стати нашим автором, але спочатку хочете більше про нас дізнатися? Вам сюди!

Щоб видати у нас книгу – просто напишіть нам на пошту або Фейсбук. А подальші дії у нас такі.

Спочатку ви розповідаєте нам трохи про свій текст: його форма (поезія чи проза), жанр, обсяг (у тисячах знаків). Потім ми з вами визначаємо набір послуг для створення книги, підписуємо договір, після чого ви маєте зробити передплату. Це може бути плата за першу з послуг або певна частина від загальної суми (наприклад, 50%).

Після того, як гроші прийдуть на рахунок, ми розпочинаємо роботу. Спочатку проходить редагування (якщо є) та коректура тексту, одночасно з ними створюється обкладинка, ілюстрації. Всі етапи ми проходимо з вами разом (за вашого бажання), ви можете дивитися виправлення редактора і коректора, з вами ми обговорюємо шрифти, дизайн обкладинки тощо.

Коли текст готовий, розпочинається верстка книжки, за нею йде коректура верстки. Останній етап – виставлення книжки в магазини.

Коли книжка готова, розпочинаємо просування: робимо з вами інтерв’ю для сайту, готуємо пости для Фейсбуку та Інстаграму, за вашого бажання допоможемо підготувати презентацію або виступ.

 

Ми видаємо книги українською, англійською, польською та румунською мовами. Видання книги іншою мовою можливе за замовленням. Напишіть нам, і ми обов’язково щось придумаємо 😉

Comment on this FAQ

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Видамо з радістю 🙂

Ми видаємо книжки всіх жанрів і форм, від дитячої казки до наукової монографії і від історичного роману до коміксу чи арт-буку. Поезія, проза чи “потік думки” – ваша книга має право голосу, має право знайти свого читача.

Comment on this FAQ

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Так, ви можете продавати свою книгу через наш магазин, а також у наших партнерів з України та інших країн. На сьогодні ми працюємо лише з інтернет-крамницями, але незабаром наші книжки мають з’явитися і в фізичних книгарнях.

Ми працюємо в Україні з Yakaboo, Bookmate, із зарубіжних – з Google Play Books, iBookStore, Overdrive, Barnes & Noble, Odilo, CNPEReading. Але якщо ваша книга буде видаватися англійською, то цей список стане трохи ширшим 😉

 • Доброго дня)
  Мене звуть Вікторія і я написала власну книгу. Що потрібно для того, щоб продавати її на вашому сервісі?)

 • Comment on this FAQ

  Увійти через: 

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Так! Читачі зі всього світу матимуть можливість купити вашу книгу. Транзакція відбувається за допомогою системи LiqPay. Вашим майбутнім читачам необхідно лише мати банківську картку Mastercard або Visa, видану будь-яким банком. І, авжеж, мати на ній кошти для придбання книги 🙂

  Після сплати читач отримає посилання на завантаження файлу книги на E-mail, вказаний під час оформлення замовлення.

  Найближчим часом ми також розпочнемо продаж через сайт паперових екземплярів книжок. Їх також можна буде замовити у будь-який куточок земної кулі, але тут читачеві доведеться додатково сплатити за поштову пересилку.

  Comment on this FAQ

  Увійти через: 

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Ви самі встановлюєте ціну за свою книгу.

  Наша надбавка – 35%, ці кошти йдуть на технічну підтримку магазину. Якщо окрім нашого магазина ваша книга також продається у наших партнерів, то там до її ціни може бути додано додаткову надбавку.

  Головне – що, незалежно від магазину, ви отримуєте з кожного продажу ту суму, яку встановили самі.

  Ми будемо перераховувати вам ваш прибуток щоквартал на ваш банківській рахунок.

   

   

  Comment on this FAQ

  Увійти через: 

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Так, можна! Ознайомитись з цінами. Звертаємо вашу увагу, що на кожний окремий формат книги потрібен свій код. Тобто, якщо ви бажаєте видати свою книгу і в pdf, і в epub, то вам необхідно буде придбати два коди. Дізнатися більше про ISBN ви можете з нашої статті.

  Comment on this FAQ

  Увійти через: 

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Вартість друку вашої книги залежить від багатьох факторів. Ми розраховуємо вартість друку тільки тоді, коли закінчено верстку – це дозволяє назвати вам максимально точно вартість і захищає нас обох від неприємних фінансових “сюрпризів”.

  Вартість друку залежить від формату, обкладинки (тверда, м’яка, інтегральна), кольорів (чи кольоровий внутрівшній блок, а чи тільки обкладинка, чи є ілюстрації), кількості сторінок, тиражу, паперу, від обраного типу корінця книжки. Не існує “звичайної” чи “середньої” книжки, не існує “квадратного” формату. Існують тільки чіткі розміри і характеристики. Навіть від зміни довжини однієї зі сторін книги на 2 сантиметри може значно помінятися ціна за тираж.

  Ми завжди порадимо нашим авторам, який папір обрати, який формат буде оптимальним з точки зору вартості тиражу та характера книги, як можна зменшити вартість. Тому не варто хвилюватися – ми тут, щоб допомогти.

   

  “Де взяти гроші на видання своєї книги?” – це одне з найпопулярніших питань. БукРі видає книги виключно коштами автора, ані повного, ані часткового фінансування ми, принаймні на сьогодні, не пропонуємо. Але у нас є чудові партнери – краудфандинг платформа Na-Starte.

  Тож – спробуйте зібрати кошти на видання книги одразу з ваших майбутніх читачів! Na-Starte пропонує авторам БукРі опублікувати свій проект і зібрати кошти на видання книги за допомогою інструменту передзамовлення. Цей спосіб гарантує вам перших читачів, а також дозволяє розпочати масштабну рекламну кампанію ще до того, як книга вийде з типографії. Перша історія успіху нашої авторки з Na-Starte  вже є. Може, ви наступні?

  Comment on this FAQ

  Увійти через: 

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Load More

   

  Не знайшли свого питання? Додайте його до форми нижче, і ми обов’язково знайдемо на нього відповідь!

  Або напишіть нам напряму: contact@bookri.com.ua

   

  []
  1 Step 1
  Поставте ваші запитання цій формі : )
  Ваше питанняне більше 500 знаків
  0 / 500
  Previous
  Next